top of page

Ebu Hüddam Abdulkadir Hoca ile huzura kavuşmak için ...

0534 361 2642

UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevgiliniz veya eşiniz sizden uzak bir şehirdeyse veya ilişkinizde kısa süreli bir ayrılık yaşıyorsanız uzaktan bağlama büyüsü yapılması mümkündür. Bir kişinin size bağlanmasını sağlama için yanınızda veya beraber olmanız gerekmez. Kişi nerede olursa olsun yapılacak çalışma doğru bilgilerle yapıldığı takdirde kişiye ulaşır ve etki eder.

Bazen sevgililer birbirlerini hiç görmeden de sanal ortamlardan birbirlerine aşık olabilirler. Birbirlerini fiziki olarak görmeyen kişilere yapılacak uzaktaki kişiyi Bağlama Büyüsü yeterli sonuç vermeyebilir. Zira sanal ortamlarda ruh ve manevi iletişim söz konusu değildir. Bu bakımdan bu tür ilişkilerden uzak durmak yıpranmamanız açısından faydalı olacaktır.

Birlikte yaşayan çiftlerin iş veya benzeri nedenlerle ayrı kalması söz konusuysa, eşin gittiği yerde başkalarından etkilenmemesi ve tamamen size bağlı kalması amacıyla yapılacak en etkili yöntem uzaktan kendine bağlama büyüsüdür. Bu bağlama vefkiyle sevgiliniz, eşiniz, kocanız size tamamen bağlı kalacak, sizden başkasını gözü görmeyecek ve sizi aklından çıkaramaz hale gelecektir.

Ayrılıkla birlikte ulaşma imkanı olmayan sevgililer için de bu yöntem son derece başarılı sonuçlar vermiştir. Sevgilinizin uzakta olması nedeniyle sizden uzaklaşıp soğuması gibi bir endişe içindeyseniz, sizi huzurlu hale getirecek en başarılı yöntem uzaktan bağlama büyüsüdür.

Eşiniz sizden başka bir bay/bayan tarafından etkilenerek uzaklaşmışsa bu durumda o kişiyle olan bağları koparılmadan yapılacak bağlama büyüsü sonuç vermez. Yine farklı şekilde “…eşim bana kul – köle olsun, ben ne dersem onu yapsın…” isteği için bağlama büyüsü yapılmaz. Bağlama büyüsünün amacı son derece masum şekilde eşinizin size olan hislerinin artmasına başka bir ifadeyle sizin kıymetinizin bilinmesini sağlar.

Buradaki en önemli husus bu çalışmanın kişinin iradesine müdahale etmeden var olan hislerin artmasını, ön plana çıkmasını sağlamaktır. Bu müdahale büyü niteliği taşımaz. Esma-ûl Hüsna’lar, Ayet-i kerimeler ve bu konudaki diğer özel çalışmalarla yapılır. Ancak bu herkesin yapabileceği türden çalışmalar değildir. Özel bilgi ve uzmanlık gerektirir. Zira kişilerin yıldızları üzerinden yapılması gereken çalışmalar vardır.

UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Uzaktan bağlama büyüsü, size ve sevgilinize ait bilgilerden yola çıkılarak yapılır. Bu bilgilerden hareket ederek size olan hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik v.b.) artması ve kafasındaki endişe, tereddüt ve korkuların kalkması için vefk hazırlanmaya başlanır. Hazırlığı belirli gün ve saatlerde yapılan ve 5-7 gün sürecek bu çalışmanın sonrasında vefk hazır olur. Hazırlanan bu vefki siz üzerinizde taşımanız halinde ortaya manevi bir enerji çıkmaya başlar ve bu enerji sadece sevgilinizi etkiler. Sonrasında size yakın ve ilgili davranma süreci başlayacaktır. Tüm bağlama büyüleri aynı yöntemle yapılır. Önemli olan amaça göre çalışma yapmaktır.

UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Yapılan bu vefkin manevi enerjisiyle ilerleyen zaman içerisinde sevgiliniz yakın ve ilgili davranmaya size gerekli zamanı ayırmaya başlayacaktır. Hatta vefkin etkisi istenilen noktaya eriştiğinde sizi daha fazla düşünmeye başlayacak adeta üzerinize titreyecektir.

Ancak, “…uzaktan bağlama büyüsü yaptırdım…" diyerek, sevgilinize olması gereken ilgiyi göstermez ve saygısız davranışlarda bulunursanız bu noktada vefk etki etmez. Çünkü vefk sadece sevgilinizin size olan hislerini arttırır ve bağlar. Unutulmamalıdır ki, ilişkilerin devamı karşılıklı saygı ve sevgiden geçer. Diğer taraftan vefkin etkisi geçici değildir. Etkisi normal şartlar altında ömür boyu devam eder. Sonradan yapılan büyülerde ve yaşanan aşırı gerginliklerde vefk etkisiz hale gelebilir.

bottom of page