top of page

Ebu Hüddam Abdulkadir Hoca ile huzura kavuşmak için ...

0534 361 2642

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü ilişkinizde sorun olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanan zamanlarda, ilişkinizi en az eski haline ya da arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan manevi bir yöntemdir. Bu konuda sonuca Bağlama Büyüsü yapılarak ulaşılır.

Oysa ki, yolunda devam eden bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı durumlarda ilişkide sorun olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama etki etmez anlamına gelmez. Normal seyrinde devam eden ilişkilerde zaman anlamında sorun olmayacağı için daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan olaylarda zaman sınırı olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

 

Osmanlı döneminde, evlenmesi düşünülen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine uygun olup-olmadıkları tespit edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefki'yle bağlanır, boşanmaların ve olası problemlerin önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, ilişki başlamadan önlem alınırdı. Zira, evlilik sonrası yaşanacak problemlerin eşler, çocuklar ve aileler açısından ciddi anlamda yıpratıcı olduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her konuda yaptığımız gibi problem yaşandığında aklımız başımıza geliyor ve bazen geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, ilişkinin başlangıcında önlem alınması halinde daha etkili sonuçlar verecektir..

BAĞLAMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan "vefk", çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre birlikteliği sağlamaya yönelik vefk hazırlanır. Vefk bu konuda son derece etkili bir yöntemdir. Ancak, zaman zaman yine Ayetler ve hatimlerden destek alınarak çalışmaların etkisinin artırılması mümkündür. Bu kişinin içinde bulunduğu duruma ve yapıya göre değişiklik gösterebilir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz/sevgiliniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerjiyle öncelikle eşiniz/sevgiliniz, sizi ihmal etmiş olma veya ayrılık kararının doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar.

Devamında, gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur. En son dönemde ise size olan hislerinin artmasına bağlı olarak bir an önce sizle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Diğer bir deyişle, size bağlanır ve sizden başkasını gözü görmez.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konuların içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde ortalama başarı oranı % 90’ların üstündedir. Zira amacımız insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Önemli olan sizlerin de aynı hatalara düşmeden ilişkinizin devamını sağlamak olacaktır.

  • Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !

  • Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?

  • Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !

  • Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?

  • Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !

  • Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?

  • İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?

  • Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?

  • Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?

  • Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

 

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

bottom of page